Відпочинкові та соціотерапевтичні табори для узалежнених, членів їх родин, дітей та молоді

 

Традиція спільного тверезого відпочинку закорінилася в нас віддавна, з самого початку створення організації. Ми маємо вже досить великий досвід у проведенні таборів, під час яких  відбуваються навчальні заняття та тренінги, терапевтична робота в групах, просто активний відпочинок.

 

Найбільш до душі нам перебування у Карпатах. Влітку – це підкорення вершин, життя у наметах, купання у водоспадах, збирання ягід, та сауна. А взимку – лижі, сноуборд, коні, снігоходи, забави на снігу, та тепле спілкування біля  каміну по вечорам. Кілька років зимові табори проводилися у мальовничому еко-курорті «Ізкі», останній рік у гірськолижному курорті «Буковель».

 

А ще ми полюбляємо виїжджати до своїх друзів у Крим – на море, або до Польщі, щоб поплавати на байдарках.

 

Цікавим для багатьох також є досвід проведення релігійних святкувань у великій спільній родині, в жіночому монастирі, що знаходиться в мальовничому Язлівці на Тернопільщині.

 

Окремим напрямком діяльності є участь та організація Міжнародних турнірів «Футбол без наркотиків», завдяки якому наші клієнти відвідали багато європейських країн та постійно мають змогу спілкуватися з тверезими людьми не лише в Україні.

Заповніть форму

та отримайте безкоштовну консультацію

Ваша заявка отправлена, мы свяжемся с Вами.