Вересень 2015. Ми знову у Берліні!

Відбувся щорічний міжнародний турнір «Футбол без наркотиків». Цього року турнір організовували Tannenhof Берлин-Бранденбург, які є його співзасновниками з 1998 року. Турнір спрямований на поширення ідеЇ свободи від наркотиків, ненасильницького спортивного способу життя, вільного від наркотиків, і спілкування команд з різних культур та країн. Паралельно турніру пройшов симпозіум «Спорт, здоров’я та реабілітація" і конференція Європейської Мережі Центрів лікування наркоманії (Євро-TC). Спорт і програми в галузі охорони здоров'я було представлено в якості ефективних компонентів реабілітації.

Наша організація вже не вперше бере участь у подібних турнірах, а також є їх організатором (2012р.). За цей час ми переконалися, що такі масштабні інтернаціональні зустрічі дають масу позитивного досвіду для роботи, а одужуючих заряджають новою силою і відкривають кордони до нового яскравого життя вільного від наркотиків.

 

 

 

У 2009 році Центр «Дорога» стала членом Європейської Федерації Терапевтичних Центрів для наркозалежних.

Наша історія на турнірі «Футбол без наркотиків» почалася у 2010 році в м.Сарагоса (Іспанія). Більшість учасників програми центру тоді взагалі вперше виїхали за кордон. Мандрівка тривала кілька днів і нам вдалося побачити Польщу, Німеччину, Францію (Ніцца, Канни, ін.) Люксембург, Монако (Монте-Карло), Іспанію (Сарагоса, Барселона, Жірона), Італію. На турнірі ми познайомилися з такими центрами як наш і були щиро втішені тим, що у лікуванні узалежнень наша організація досягла високого європейського рівня. Організатори турніру приготували для нас цікаві екскурсії та сплив на байдарках. Тоді наша команда посіла 9-те місце серед 10-ти учасників.

 

 

 

 

У 2011 році ми знову помандрували в Іспанію. Цього разу у Гвадалахару. Тепер ми зустріли не лише нових знайомих, але і людей, які по-дружньому раділи нашому приїзду! Минулорічні учасники турніру - астрійці, італійці, іспанці, німці , угорці вітали нас із подивом та захопленням.  Ми зайняли 6 місце серед 11 команд. Відвідали Гвадалахару, Мадрид, Сан-Себастіан, Париж, Венецію та Відень, Словенські Альпи.  

 

 

 

 

 

 

 

 

У 2011 році Центр «Дорога» стала офіційним представником Європейської Федерації Терапевтичних Центрів для наркозалежних.

 

 

А у 2012 році дійшла черга і до нас організовувати «Футбол без наркотиків». Це відбулося у Львові. Ми прийняли гостей із Австрії, Німеччини та Угорщини. Всього у турнірі взяло участь 6 команд. Тепер нам вдалося відкрити для європейців щось нове – Україну! Усі залишилися дуже задоволені тверезо і весело проведеним часом.

 

 

2013 рік. Занка на березі славнозвісного угорського озера Балатон. Тепер це вже дійсно довгоочікувана зустріч з друзями. А для нових людей з нашої команди – неймовірні враження. Прогулянка Будапештом.

 

 

 

 

 

У 2014 році ми відвідали Берлін на місцевому чемпіонаті футболу вільного від наркотиків та представили доповідь на семінарі для фахівців з лікування узалежнень, місцевих владних структур та організацій охорони здоров’я.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1301